konsept

Doğanın içinde bir yaşam

Hayal edin… Elinizde bir fincan kahve, sevdikleriniz yanınızda, ayağınız toprakta, güneşli mis gibi bir hava… Ağaç yapraklarının sesi kuş cıvıltılarına karışmış ve huzur… Helmann Construction doğanın kalp atışlarını hissedeceğiniz Carpe Diem projesini gururla sunar. Doğal yaşamın sürdürülebilir bir parçası olarak, çam ağaçlarının içerisinde huzur dolu yıllarınızı geçireceğiniz, doğaya ve insana saygılı, yenilenebilir enerji prensibiyle teknolojik ve avrupa kalite standartlarının üzerinde Antalya, Döşemealtı’nda yeni sahiplerini bekliyor.

Yaşam alanlarının enerjisine inanan Helmann Construction sizin için her bir detayı en ince ayrıntısına kadar düşünmektedir. Yağmur sularının çevre sulama için depolandığı, güneş panelleriyle kendi elektriğini ürettiği, engelli, çocuk ve yaşlı dostu çözümlerle CarpeDiem sizlere mutluluk dolu bir yaşam garanti ediyor.

huzur
N E S W

DOĞA İLE BÜTÜNLEŞİN!

Lavitta Antalya Döşemealtı’nda bulunan 3 tarafı çam ormanlarıyla çevrili eşsiz bir konumdadır. Çam ağaçlarının içerisinde doğa yürüyüşleri yapabileceğiniz, doğanın insanlığa sunduğu tüm güzelliklerle güne merhaba diyebileceğiniz bu lokasyon Helmann vizyonu ile buluşmuştur.

Lavitta villalarında her bir villa için güneşten aldığı enerjiyi elektrik enerjisine çeviren solar paneller kullanılmıştır. İstenildiği takdirde panel sayısı çoğaltılarak daha da fazla elektrik üretimi sağlanabilmektedir.

Lavitta atık politikasında, atıkların ayrıştırılarak, geri dönüşümü sağlanmaktadır. Bu sayede çöp atmıyor, doğaya ve insanlığa geri dönüşümde katkıda bulunuyor olacaksınız.

Helmann çevreci yaklaşımı ile küçük dostlarımızı her daim düşünüyoruz. Atık yönetimi ile sokak hayvanlarını aynı zamanda besleyebileceksiniz. Lavitta çevresinde Helmann tarafından inşaa edilmiş kuş evleriyle hem kuşları koruyoruz, hem de küçük dostlarımızın cıvıltıları ile huzurumuzu taçlandırıyoruz.

HKS & TEKNOLOJİ

Helmann Kalite Standartları, hayatın daha yaşanılır kılınması adına tasarlanmış projeleri ve söz konusu projelerin hayal edildiği şekliyle hayata geçirilmesi süreçlerini temsil eder. Alanında uzman ve deneyimli olan, amacı var olanın bir benzerini yaratmak değil, yenilikçi ve daha konforlu tasarımlar yaratmak olan mimar ve mühendisler, Helmann Kalite Standartları ile birlikte ortaya bir değer koyar. Birinci sınıf malzemeler kullanılarak yaratılan birinci sınıf projelerde, Helmann Kalite Standartları inovasyonu kalıcı kılar ve teknoloji dünyasını yakından takip ederek tüm gelişmeleri tasarım ve yaratım süreçlerine dahil eder. Helmann Kalite Standartları doğaya dost bir bakışı, kusursuz işçiliği ve daha yaşanılır bir hayat misyonunu benimser.

Akıllı ev sistemleri entegre bir yapıdadır ve evinizi çepeçevre sararak her noktasında etkin rolde olmanızı sağlar. Evde olmadığınız fakat aklınızın evde kaldığı zamanlar artık geride kalıyor. Akıllı ev sistemleri ile aynı evdeymişsiniz gibi evinize müdahale edebiliyor, açık kalan aydınlatmalarınızı kapatabilir, evinize gelmeden önce klimanızı kontrol ederek evinizi ısıtabilir veya soğutabilirsiniz. Kullanıcı taleplerine göre bir çok modül eklenip çıkartılabilmektedir.

Müstakil bir hayat yaşarken, güvenliğiniz için endişe etmenize gerek yok. Lavitta 7/24 profesyonel güvenlik görevlileriyle emin ellerdesiniz. Yüksek teknoloji ürünü kapalı devre kamera sistemi ile gözünüz arkada kalmayacak.

×